Znanstveno-stručni skup "Suradnja s obiteljima djece s teškoćama u razvoju - Izgradnja pozitivnih odnosa (CFCD-BUPOR)"

ERFCON 2017 ZSS Suradnja

S velikim Vas zadovoljstvom pozivamo na sudjelovanje na znanstveno-stručnom skupu Suradnja s obiteljima djece s teškoćama u razvoju - Izgradnja pozitivnih odnosa (CFCD-BUPOR) koja će se održati 16. svibnja 2017. godine na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, dan prije otvaranja 9. Međunarodnog znanstvenog skupa ERF-a Sveučilišta u Zagrebu ERFCON 2017.

Znanstveno-stručni skup Suradnja s obiteljima djece s teškoćama u razvoju - Izgradnja pozitivnih odnosa (CFCD-BUPOR) usmjeren je na poticanje pozitivnih odnosa i suradnje s obiteljima djece s teškoćama u razvoju. Namijenjen je svim stručnjacima koji su usmjereni na pružanje podrške obiteljima s djecom s teškoćama u razvoju. Kroz radionice u sklopu ovog znanstveno-stručnog skupa biti će naglasak na poticanje izgradnje pozitivnih suradničkih odnosa, uvažavanju perspektive članova obitelji djece s teškoćama u razvoju te na stvaranje smjernica za nadilaženje izazova u suradnji.

Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, djelatnici studijskog programa Edukacijska rehabilitacija:

1. doc.dr.sc. Ana Wagner Jakab, Odsjek za inkluzivnu edukaciju i rehabilitaciju
  2. doc.dr.sc. Sonja Alimović, Odsjek za oštećenja vida
  3. doc.dr.sc. Natalija Lisak, Odsjek za inkluzivnu edukaciju i rehabilitaciju
  4. doc.dr.sc. Jasmina Stošić, Odsjek za inkluzivnu edukaciju i rehabilitaciju

Centar za rehabilitaciju, Dvorana MLJET

16. svibnja 2017. od 9 - 16 sati.

40 stručnjaci + 10 studenti

30 € stručnjaci + besplatno za studente

Konačni datum prijava za sudjelovanje na znanstveno-stručnom skupu: 5. svibnja 2017.

Prijave neće biti moguće nakon što se ispuni lista od predviđenih 50 sudionika, neovisno o konačnom datumu prijave.

Prijave za sudjelovanje na znanstveno-stručnom skupu moguće su putem online sustava Comet.

PROGRAM ZNANSTVENO-STRUČNOG SKUPA

08:30 - 09:00 REGISTRACIJA SUDIONIKA
09:00 - 09:15

Uvodno izlaganje